Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Rozwijak do rur

Rozwijak do rur Rzeszów
Rozwijak do rur Rzeszów

Rozwijak do podłogówki

Poprzez wykorzystanie rozwijaka do rur w codziennej pracy montera ogrzewania podłogowego, podstawowe czynności wykonywane są znacznie łatwiej i sprawniej, a profesjonalna ekipa montażowa może skupić się na kluczowych kwestiach, jakimi są poprawne ułożenie i ustawienie całego systemu, a nie męczenie się ze żmudnym rozwijaniem rur. Zwój rury nałożony na rozwijak rozwija się w sposób komfortowy, znacznie przyspiesza to pracę instalatora. Rury nie plączą się, a także nie załamują. Urządzenie jest mobilne, można je łatwo i szybko złożyć i dokonać demontażu, po czym przenieść do następnego miejsca pracy.

Właściwości techniczne rozwijaka do rur

Rozwijak do rur
Rozwijak do rur

Urządzeni wykonane zostało ze stali. Nabywca może dodatkowo wyposażyć się w specjalną torbę, dzięki czemu przenoszenie i przechowywanie rozwijaka będzie ułatwione. Po rozłożeniu średnica narzędzia wynosi 1200 mm w najszerszym miejscu. Wsparcie rolki natomiast jest szerokie na 1040 mm. Jeśli chodzi o wysokość rozwijaka, to osiąga on maksymalnie 520 mm, a minimalnie 170 mm. Bez torby urządzenie waży 9 kg.

Kup uniwersalny rozwijak

Zachęcamy do kontaktu w kwestii nabycia rozwijaka do rur ogrzewania podłogowego, a także innych narzędzi i akcesoriów ułatwiających montaż podłogówki w rożnych systemach. Możesz liczyć również na: kompletny system instalacyjny ogrzewania, darmową wycenę, profesjonalną ekipę montażową jeśli nie zdecydujesz się na samodzielną instalację krok po kroku.

Wśród tematów ostatnio poruszanych na naszym blogu wymienić można chociażby ogrzewanie podłogowe pod panele, montaż ogrzewania podłogowego czy też kocioł na paliwo stałe.